KALKULATOR CEN

KROK 1: Wycena Pakietu
Aby sprawdzić cenę końcową pakietu kursu języka angielskiego na Malcie, skorzystaj z poniższego Kalkulatora Cen. Kalkulator Cen umożliwia natychmiastową wycenę dla 2 osób dorosłych, dzielących zakwaterowanie, gdzie 1 osoba bierze udział w kursie. Dokonanie wyceny nie oznacza złożenie zapytania. Aby dokonać wstępnej rezerwacji wypełnij Formularz Rezerwacji poniżej.

OBOWIĄZKOWE OPŁATY ADMINISTRACYJNE

KURSY JĘZYKOWE

ZAKWATEROWANIE: Hotel 3***, Hostel, Akademik, Rodzina Goszcząca, Hotel 4****

Opcjonalnie

Jeśli po wypełnieniu formularza pojawi się wiadomość “error, try again later”, prosimy o ponowne zaznaczenie pola “Nie jestem robotem”, ewentualnie odświeżenie strony i ponowne wypełnienie formularza.
Total

kursy językowe na wyspach maltańskich

WYCENA NA E-MAIL

Aby otrzymać potwierdzenie wyceny pakietu na skrzynkę pocztową, po uzupełnieniu kalkulatora kliknij w NEXT, uzupełnij dane osobowe, zaznacz pole EMAIL ME QUOTE! i wyślij  przyciskiem SUBMIT.

Opłata Organizacyjna

Jednorazowa opłata 95€ dla wszystkich osób biorących udział w kursie językowym. Obejmuje m.in. opłatę administracyjną za organizację pobytu na Malcie,wszystkie rezerwacje, dostęp do polskojęzycznego Biura obsługi Klienta oraz opiekę przedstawiciela Ready4Malta podczas trwania kursu.

Opłata szkolna

Jednorazowa opłata 75€ dla wszystkich osób biorących udział w kursie językowym. Pobierana przez szkołę NSTS. Zawiera koszta administracyjne, niezbędne materiały szkolne oraz 24-godzinny dostęp do numeru alarmowego i opiekuna kursantów NSTS.

Opłata wakacyjna

Suplement wakacyjny w wysokości 50€ pobierany przez szkołę językową od każdego kursanta, za każdy tydzień kursu rozpoczynający się w terminiach od 15 czerwca do 30 sierpnia 2019.

Transfery lotniskowe

Opcjonalna dopłata 49€ za dwustronny transfer z lotniska do 4 osób.

FORMULARZ REZERWACJI

KROK 2: Rezerwacje
W celu dokonania rezerwacji miejsc na kursie angielskiego dla dorosłych na Malcie, prosimy uzupełnić Formularz Rezerwacji widoczny poniżej. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w przeciągu 24 godzin.


Naciskając przycisk SUBMIT potwierdzasz, że zapoznałeś się oraz akceptujesz Regulamin Przystąpienia do Kursu z Angielski-Malta.pl
Jeżeli nie otrzymałeś e-maila zwrotnego od Fitness4Malta - prosimy sprawdzić 
FOLDER SPAM  oraz przenieść wiadomość do skrzynki odbiorczej.

Przelicznik Walutowy

NIE WLICZONE W CENĘ PAKIETU

Przelot
Opłata środowiskowa (ECO Tax) pobierana przy zameldowaniu (od 20 czerwca 2016 roku każdy pełnoletni gość jest zobligowany do uiszczenia opłaty środowiskowej w wysokości 0.50€ za osobę za noc, płacąc w całości najwyżej 5€ za pobyt.)
Ceny w okresie Bożego Narodzenia, Sylwestra, Wielkanocy są na zapytanie