KALKULATOR CEN

KROK 1: Wycena Pakietu
Aby sprawdzić cenę końcową pakietu kursu języka angielskiego na Malcie, skorzystaj z poniższego Kalkulatora Cen. Kalkulator Cen umożliwia natychmiastową wycenę dla: 1 kursanta LUB 2 osób, gdzie druga osoba to towarzysz podróży, dzieląca pokój/studio/apartament, ale nieuczestnicząca w zajęciach angielskiego.

OBOWIĄZKOWE OPŁATY ADMINISTRACYJNE

KURSY JĘZYKOWE

ZAKWATEROWANIE: Hotel 3***, Studio z Kuchnią, Rodzina Goszcząca, Hotel 4****

Opcjonalnie

Jeśli po wypełnieniu formularza pojawi się wiadomość “error, try again later”, prosimy o ponowne zaznaczenie pola “Nie jestem robotem”, ewentualnie odświeżenie strony i ponowne wypełnienie formularza.
Kwota końcowa

kursy języka angielskiego na malcie

kursy językowe na malcie

WYCENA NA E-MAIL

Aby otrzymać potwierdzenie wyceny pakietu na skrzynkę pocztową, po uzupełnieniu kalkulatora kliknij w NEXT, uzpełnij dane osobowe, zaznacz pole EMAIL ME QUOTE! i wyślij  przyciskiem SUBMIT.

Opłata Organizacyjna

Jednorazowa opłata 85€ dla wszystkich osób biorących udział w kursie językowym. Obejmuje m.in. opłatę administracyjną za organizację pobytu na Malcie, wszystkie rezerwacje, dostęp do polskojęzycznego Biura Obsługi Klienta oraz opiekę przedstawiciela Ready4Malta podczas trwania kursu.

Opłata szkolna

Jednorazowa opłata 75€ dla wszystkich osób biorących udział w kursie językowym. Pobierana przez szkołę NSTS. Zawiera koszta administracyjne, niezbędne materiały szkolne oraz 24-godzinny dostęp do numeru alarmowego i opiekuna kursantów NSTS.

opłata wakacyjna

Suplement wakacyjny w wysokości 50€ pobierany przez szkołę językową od każdego kursanta, za każdy tydzień kursu rozpoczynający się w terminiach od 11 do 14 czerwca 2018.

Transfery lotniskowe

Opcjonalna dopłata 45€ za dwustronny transfer z lotniska do 4 osób.

FORMULARZ REZERWACJI

KROK 2: Rezerwacje
W celu dokonania rezerwacji miejsca na kursie angielskiego dla dorosłych na Malcie, prosimy uzupełnić Formularz Rezerwacji widoczny poniżej. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w przeciągu 24 godzin.


Naciskając przycisk SUBMIT potwierdzasz, że zapoznałeś się oraz akceptujesz Regulamin Przystąpienia do Kursu z Angielski-Malta.pl
Jeżeli nie otrzymałeś e-maila zwrotnego od Fitness4Malta - prosimy sprawdzić 
FOLDER SPAM  oraz przenieść wiadomość do skrzynki odbiorczej.

Przelicznik Walutowy

NIE WLICZONE W CENĘ PAKIETU

Przelot
Opłata środowiskowa (ECO Tax) pobierana przy zameldowaniu (od 20 czerwca 2016 roku każdy pełnoletni gość jest zobligowany do uiszczenia opłaty środowiskowej w wysokości 0.50€ za osobę za noc, płacąc w całości najwyżej 5€ za pobyt.)
Ceny w okresie Bożego Narodzenia, Sylwestra, Wielkanocy (21.12.2018 – 03.01.19) są na zapytanie