fbpx

Rodziny Goszczące
w pakiecie: 'dla dorosłych', 'Klub 50+', 'obozy młodzieżowe'
Zakwaterowanie u Rodzin Goszczących polecamy osobom w każdym wieku, które chcą w pełni wykorzystać swój pobyt na kursie języka angielskiego na Malcie. Mieszkając jak członek rodziny w maltańskim domu, nasi goście mają okazję wykorzystać w praktyce język angielski, rozmawiając z domownikami oraz z innymi kursantami – współlokatorami. Dodatkowo, pobyt u rodziny goszczącej pozwala lepiej poznać lokalną kulturę, codzienne życie i obyczaje. Nasze rodziny zapewniają śniadania oraz wspólne kolacje, według lokalnej i domowej kuchni.

 

Położenie Rodzin Goszczących jest zróżnicowane – dokładne informacje o lokalizacji zakwaterowania u Host Family otrzymasz 7 dni przed planowanym przylotem na Maltę, w wysyłanym przez nas Informatorze.

Dostępne pokoje

U rodziny goszczącej goście mają do wyboru pokoje 1,2,3- lub 4-osobowe z dzieloną łazienką.

Wyżywienie/oferta gastronomiczna

Pakiet z zakwaterowaniem u Rodziny Goszczącej zawiera 2 lub 3 posiłki przygotowane przez Host Family: śniadanie, kolacja, pakowany lunch

U rodziny goszczącej

Szczegóły dotyczące zasad pobytu u Rodziny Goszczącej dostępne po potwierdzeniu rezerwacji.

UWAGA: Prosimy wziąć pod uwagę, że podczas pobytu u rodziny goszczącej należy stosować się do ustalonych przez nią ze szkołą językową zasad przyjmowania kursantów. Obejmują one m.in. określone pory posiłków i pory przychodzenia do domu, które należy bezwzględnie respektować.

W pokoju

Szczegóły dotyczące wyposażenia pokoju u Rodziny Goszczącej (wifi/klimatyzacja etc.) dostępne po potwierdzeniu rezerwacji.

Dopłaty (opcjonalnie)

  • Dopłata do pokoju 1-osobowego - 150 EUR/tydzień
  • Prywatna łazienka - 70 EUR/tydzień
Rodziny Goszczące

Rodziny Goszczące na mapie Malty
Click here to edit.
Lokalizacja zakwaterowania
w zależności od dostępności
Odległość od szkoły
różne
Najbliższy przystanek autobusowy
różne
Odległość od morza
różne
Najbliższy sklep spożywczy
różne
Transport publiczny