Dla dorosłych, seniorów 50+, rodzin z dziećmi. Przez cały rok!

kursy języka angielskiego na Malcie

O pobycie

Wyjazdy Językowe na Kursy Języka Angielskiego na słonecznej Malcie dla dorosłych, seniorów i rodzin z dziećmi, przygotowaliśmy z myślą o polskich klientach, pragnących połączyć wypoczynek w przepięknej scenerii Wysp Maltańskich z intensywną nauką języka, prowadzoną wyłącznie przez anglojęzycznych native speakerów. Zasada Naszych wczasów językowych nad Morzem Śródziemnym, to przede wszystkim możliwość swobodnego wyboru terminu pobytu na Malcie, bez względu na porę roku i bez czekania na zebranie się grupy z Polski. Nie bój się przyjechać na Maltę jako osoba podróżująca samotnie. Maltańskie Wyspy są bezpieczne, a większość międzynarodowych studentów, których poznasz na kursie, podróżuje w pojedynkę.

Polska marka

Angielski-Malta.pl to polska marka, stworzona przez Martę Dreyfus-Starzyk, mieszkającą na Malcie od 2004r., założycielkę Fitness4Malta, Ready4Malta i planynawakacje.pl. Wieloletnie doświadczenie w działalności na rynku maltańskim oraz obsłudze polskiego i międzynarodowego klienta sprawiło, że zaufały nam już setki klientów z wielu stron świata.

Co nas wyróżnia?

Jako jedyni na wyspie oferujemy innowacyjne pakiety pozwalające na elastyczne komponowanie składników pakietu zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami, bez konieczności kontaktu z biurem. Nasz Kalkulator Cen pozwala na natychmiastową wycenę pobytu na Malcie zgodnie z wyborem rodzaju i długości kursu, ilości godzin, standardu zakwaterowania, posiłków i transferów lotniskowych. Jeśli zdecydujesz się na rezerwację kursu języka angielskiego na Malcie, w razie jakichkolwiek pytań będziesz miał dostęp do polskojęzycznego Biura Obsługi Klienta. Dodatkowo, gwarantujemy osobiste spotkanie z naszym reprezentantem na Malcie, jeszcze przed rozpoczęciem zajęć.

Na kursy angielskiego na Malcie zapraszamy osoby pełnoletnie, niezależnie od poziomu znajomości języka. Zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek od stycznia do grudnia i trwają od 1 do 5 tygodni, z możliwością przedłużenia pobytu. Dodatkowo, sam decydujesz kiedy chciałbyś przylecieć na Maltę. A to nie wszystko. Wyjazdy Językowe na Maltę proponowane przez Ready4Malta oferują najtańsze ceny i najmniejszą ilość osób w grupach w porównaniu z innymi szkołami na wyspie.

O SZKOLE

Renomowana szkoła NSTS to najstarszy Instytut Językowy na Wyspach Maltańskich. Już od ponad 50 lat oferuje nalepsze, całoroczne kursy językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów z całego świata. NSTS posiada międzynarodowe akredytację m.in.:

 

 

 

 

zapewniając najwyższy poziom nauczania, ściśle kontrolowany przez normy edukacji wyznaczane przez brytyjski system nauczania University of Cambridge.

PHOTO GALERIA

LOKALIZACJA SZKOŁY

Szkoła Językowa NSTS położona jest w centrum Gzira, na obrzeżach najbardziej popularnych miejscowości Malty – Sliema i St. Julians.  Centralna lokalizacja umożliwia szybki dostęp do najpopularniejszych atrakcji wyspy,  bez konieczności korzystania z transportu publicznego (patrz zakładka: “W czasie wolnym”.)

KURSY JĘZYKOWE

Zajęcia

 • Wszystkie zajęcia na Malcie odbywają się wyłącznie w języku angielskim, bez dostępu do języka polskiego i prowadzone są przez native speakerów
 • Minimalny wiek kursanta biorącego udział w kursie językowym dla dorosłych to 18 lat
 • Kursy językowe rozpoczynają się w każdy poniedziałek i trwają do piątku (poziom A2, B1, B2, C1, C2)
 • Kursy dla początkujących (A1) rozpoczynają się wyłącznie w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca
 • Każda lekcja (moduł) trwa 45 min
 • Codziennie zajęcia składają się z 4 modułów
 • Zajęcia nie odbywają się w sobotę oraz w niedzielę
 • Szkolenie odbywa się zgodnie z wymogami systemu edukacji Wielkiej Brytanii
 • Kursy podzielone są na poranne (cały rok) lub popołudniowe (w sezonie letnim)
 • Kursanci przydzielani są do poszczególnych grup wyłącznie na podstawie decyzji szkoły
 • W dni wolne od pracy na Malcie szkoła jest zamknięta i zajęcia się nie odbywają. Skrócony program nie podlega refundacji przez szkołę (daty widoczne poniżej)

Dni wolne od pracy na Malcie w 2019 – brak zajęć

  • 1 stycznia
  • 10 lutego
  • 19, 30, 31 marca
  • 19 kwietnia
  • 1 maja
  • 7, 29 czerwca
  • 15 sierpnia
  • 8, 21 września
  • 8, 13, 25, 26 grudnia

Zajęcia utracone w dniu wolnym od pracy na Malcie nie są odrabiane i nie będą refundowane.

 

Test znajomości języka angielskiego

W pierwszym dniu kursu rozpoczniesz zajęcia od testu językowego, na podstawie którego nowi kursanci zostaną przydzieleni do odpowiednich grup językowych. Chciałbyś już teraz sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego? Zrób poniższy test i zobacz wyniki: POZIOMY ANGIELSKIEGO (OD A1 DO C2).

ZAKWATEROWANIE

W naszych pakietach oferujemy Hotele 3-lub 4- gwiazdkowe z pokojami typu standard lub typu studio z aneksem kuchennym w Gzira, Sliema lub St. Julians. Z jednej strony okolica oferuje spektakularne widoki na Vallettę, z drugiej zaś zapierające dech w piersiach widoki na otwarte morze. Nadmorska promenada, która ciągnie się przez około 6 kilometry jest idealnym miejscem na słoneczne i morskie kąpiele, długie spacery lub jogging.

Wszystkie nasze hotele zlokalizowane są w tętniącym  życiem centrum miasta, w otoczeniu restauracji, barów, kawiarni, centrum handlowego, ośrodków SPA, promu do Valletty, autokarów wycieczkowych umożliwiających zwiedzanie większości wyspy w ciągu jednego dnia, szkoły nurkowania, fryzjera i wielu innych atrakcji. Szkoła Językowa NSTS oddalona jest od 5 do 20 minut spacerem od oferowanych przez nas hoteli.

Jeśli wolisz bardziej rodzinna atmosferę i domowe posiłki, możesz zatrzymać się u Rodzin Goszczących (Host Families) dzieląc zakwaterowanie z innymi kursantami. Zakwaterowanie u rodzin goszczących obejmuje wiele lokalizacji i jest ustalane przez Szkołę Językową.

 

PRZYKŁADOWE ZAKWATEROWANIE I CENNIK

 

POKOJE

Oferujemy pokoje 2-osobowe i pokoje rodzinne, dla osób rezerwujących wyjazd wspólnie lub 1-osobowe dla podróżujących w pojedynkę.
Nie oferujemy pokoi hotelowych współdzielonych z innymi uczestnikami Wczasów Językowych dla Dorosłych na Macie, nie znającymi się przed przyjazdem na wyspę. Dla osób chcących dzielić pokój, proponujemy opcję u Rodzin Goszczących.

 

DOSTĘPNOŚĆ ZAKWATEROWANIA NA MALCIE

W okresie od kwietnia do listopada, często wszystkie miejsca w naszych głównych hotelach partnerskich na Malcie są już wyprzedane. W takim wypadku zaoferujemy Państwu hotel o takim samym standardzie, w jak najlepszej lokalizacji, jak najbliżej budynku szkoły. Naszych gości kwaterujemy według dostępności pokoi. Potwierdzenie zakwaterowania przesyłamy kursantom po uiszczeniu depozytu.

Hotele 3- i 4-gwiazdkowe 

 • 3*** Plaza Regency Hotel
 • 4**** Preluna Hotel & Spa

Hostel

 • Hostel Hibernia NSTS w Sliema

Akademik Kampus

 • Campus Residence NSTS w Gzira

Rodziny Goszczące

 

ALTERNATYWNE ZAKWATEROWANIE NA MALCIE

Jeżeli wolisz hotel o wyższym standardzie (5-gwiazdkowym), poinformuj nas o tym wypełniając formularz rezerwacji. Pamiętaj jednak, że cena ostateczna pakietu może się zwiększyć w szczycie sezonu nawet dwukrotnie.

Możesz również wybrać zakwaterowanie na własną rękę. Polecamy portal Airbnb, na który mamy dla Ciebie €30 zniżki. Rezerwując zakwaterowanie na własną rękę, w cenie pakietu zawarty jest kurs językowy, opieka szkolna NSTS i spotkanie z polskim reprezentantem. Pakiet bez zakwaterowania nie obejmuje dodatkowej opieki polskiego przedstawiciela Ready4Malta podczas pobytu na Malcie. Ready4Malta nie doradza  zakwaterownia i nie ponosi odpowiedzialności za wybór zakwaterowania na własną rękę.

Do pakietu “Tylko Kurs” możesz dokupić transfery lotniskowe.

Tylko u Nas – pakiet “Poznaj Maltę!” za 29€ (zamiast 69€)

Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę “Poznaj Maltę!”. Aby móc maksymalnie wykorzystać czas wolny poza zajęciami w szkole zwiedzając Wyspę i nie martwić się o transport na miejscu czy odpowiedni typ biletu, oferujemy atrakcyjny pakiet 3 różnych transportów po Malcie oraz otaczającym ją Morzu Śródziemnym! A zaoszczędzone na biletach pięniądze możesz wydać na inne przyjemności.

 

W skład pakietu wchodzi:

Malta- kursy językowe nad Morzem śródziemnym

 

Oferta “Poznaj Maltę!” kosztuje 29 Euro i obejmuje:

 • Nielimitowane przejazdy 7 dni nieograniczonych przejazdów wszystkimi liniami autobusowymi na Malcie
 • Rejs do Valletta – 2 rejsy promem (z portów Sliema – Valletta – Birgu)
 • Całodniowe zwiedzanie Wysp Maltańskich – 1 dzień swobodnego zwiedzania piętrowym autobusem LUB rejs na Gozo i Comino z nielimitowanym open-barem na pokładzie

WYŻYWIENIE

W zależności od miejsca zakwaterowania możesz wybrać opcję zawierającą pełne wyżywienie (śniadanie i obiadokolację) lub tylko śniadanie.

Pokoje Hotelowe

   • oferują darmowe śniadanie (wyłącznie dla rezerwacji przedpłaconych min. 3 tygodnie przed rozpoczęciem kursu)

Apartamenty Studio

   • wyposażone są w aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, przybory kuchenne itd.)
   • oferują darmowe śniadanie

Rodziny Goszczące – Host Families

   • oferują śniadanie oraz obiadokolację

 

wyżywienie-kurs-jezykowy-dla dorosych-malta

PLAN POBYTU NA MALCIE W PIGUŁCE

1. Tydzień przed wylotem

 • Otrzymasz od nas Informator ze szczegółami Twojego pobytu na Malcie

2. Sobota lub niedziela – sugerowany* dzień przylotu

  • Prywatny transfer z lotniska lub dojazd na własną rękę
  • Spotkanie z naszym polskim reprezentantem

*Kursy trwają od poniedziałku 8:30 rano do piątku 12:15. Prosimy odpowiednio dopasować przylot i wylot z Malty

3. Poniedziałek: 1 dzień kursu

 • 8:30 – 8:45 spotkanie zapoznawcze w szkole NSTS
 • 8:45 – 9:30 test kwalifikacyjny
 • 9:30 – 10:15 zapoznanie z programem kursu oraz propozycje spędzania czasu wolnego
 • 10:15 – 10:45 przerwa
 • 10:45 – 12:15  przydział do grup i zapoznanie z nauczycielami

4. Wtorek – piątek: 1 tydzień kursu

 • Kontynuacja wybranego kursu języka angielskiego dla dorosłych, seniorów lub rodzin na Malcie

Sobota – niedziela: dni wolne

 • Zajęcia nie odbywają się w weekendy

5. Wylot

 • Wymeldowanie z miejsca zakwaterowania
 • Prywatny transfer na lotnisko lub dojazd na własną rękę

 

SZCZEGÓŁOWY PLAN POBYTU NA MALCIE

1. Przed Przylotem

Na kilka dni przed przylotem na Maltę otrzymasz od nas e-mail w postaci Informatora zawierający informacje w języku polskim. Znajdziesz w nim szczegóły dotyczące Twojego pobytu na wyspie, przebiegu kursu językowego dla dorosłych, pomocne wskazówki oraz numery kontaktowe.

2. Przyjazd na Maltę

Jeśli wykupiłeś transfery lotniskowe, nasz kierowca odbierze Cię z lotniska i zawiezie do wybranego przez Ciebie miejsca zakwaterowania. Jeśli nie zarezerwowałeś transferu, powinieneś kierować się instrukcjami zawartymi w informacjach podróżnych, które dostaniesz od nas przed wyjazdem. W tym samym dniu (lub najpóźniej na drugi dzień – w zależności od godziny przylotu) spotka się z Tobą polski przedstawiciel Ready4Malta, który opowie szczegółowo o przebiegu kolejnych dni, pokaże szkołę językową, w której będą odbywać się zajęcia oraz udzieli wskazówek dotyczących Twojego pobytu na Malcie.

3. Pierwszy dzień zajęć

Kursy zaczynają się w poniedziałki o godzinie 8:30 w szkole językowej NSTS w Gzirze. O godzinie 8:45 rozpoczyna się 45-minutowy test, który pomoże określić Twój obecny poziom znajomości języka angielskiego. Na tej podstawie zostaniesz przypisany do odpowiedniej grupy językowej.

Od godziny 10:15 do 10:45 trwa przerwa między zajęciami. Szkoła językowa NSTS znajduje się w tradycyjnym, jasnym i przestrzennym maltańskim domu, z własnym ogrodem cytrusowym. Jest w nim kawiarenka, biblioteka i strefa odpoczynku. Na terenie całej szkoły możliwy jest dostęp do bezpłatnego wi-fi. Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych, a zimą w ogrzewanych salach, wyposażonych w pomoce naukowe.

Po przerwie, o godzinie 10:45 rozpoczniesz zajęcia, poznasz swojego nauczyciela oraz innych członków Twojej grupy. Zapoznasz się z planem na kolejne dni oraz dostaniesz na własność książkę, z której będziesz korzystać podczas zajęć. Polecamy zabrać ze sobą własne notesy i przybory do pisania.

4. Kolejne dni kursu

Wszystkie dni kursu języka angielskiego w szkole NSTS odbywają się w godzinach porannych od poniedziałku do piątku. Wyjątkowo w sezonie letnim grupy mogą mieć również zajęcia w godzinach popołudniowych. Czas pozalekcyjny jest czasem wolnym do dyspozycji zgodnie z wyborem naszych gości. Kursanci zazwyczaj spędzają go razem, szkoląc przy tym umiejętności konwersacyjne i wzbogacając słownictwo.

Godziny zajęć:

 • 8:45 – 10:15 pierwsza część (moduł 1, 2)
 • 10:15 – 10:45 przerwa
 • 10:45 – 12:15 druga część (moduł 3, 4)

Forma zajęć jest urozmaicona, zmienna, dostosowana do poziomu i wieku kursantów. Jest to nauka gramatyki i słownictwa w mowie oraz piśmie, która oparta jest na brytyjskim systemie edukacji. Wykwalifikowany nauczyciel dostosowuje tematykę lekcji do zainteresowań oraz możliwości grupy tak, aby była interesująca, aktualna i użyteczna.

5. Dzień Wylotu z Malty

Wymeldowanie z hotelu jest w godzinach 10:00 – 11:00 rano. Jeśli Twój wylot jest później możesz zapytać w recepcji o możliwość bezpłatnego “late check-out”, czyli opcji późniejszego, bezpłatnego wymeldowania z pokoju. Nasz kierowca będzie czekał na Ciebie w ustalonym wcześniej miejscu na 2,5 godziny przed wylotem.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z pobytem na kursie języka angielskiego na Malcie służymy pomocą e-mailowo lub telefonicznie.

OPIEKA NAD KURSANTAMI

NADZÓR SZKOLNY
Szkoła Językowa NSTS oferuje swoim kursantom 24 godzinną opiekę poprzez dostęp do telefonu alarmowego i kontaktu z opiekunem szkolnym.

 

POLSKOJĘZYCZNY PRZEDSTAWICIEL READY4MALTA NA MALCIE
Nad bezproblemowym przebiegiem programu Kursu Językowego dla Dorosłych, Seniorów i Rodzin na Malcie czuwać będzie również nasz polski reprezentant. Przedstawiciel Ready4Malta spotka się z Tobą po przylocie na wyspę i odpowie na wszystkie pytania związane z pobytem. Dodatkowo masz kontakt z nami drogą mailową oraz telefoniczny przed przyotem na Maltę oraz w trakcie pobytu na wyspie.

LOTY Z POLSKI NA MALTĘ

Nasze pakiety nie zawierają przelotu na Maltę, ale niskobudżetowe linie lotnicze oferują bezpośrednie loty z 6 polskich miast. Ryanair lata z Krakowa, Poznania, Wrocławia, Gdańska a Wizzair z Warszawy i Katowic. Jeżeli zdecydujesz się na dokupienie transferu, po przylocie na Maltę zostaniesz odebrany z lotniska i przewieziony przez naszego kierowcę bezpośrednio do wybranego przez siebie miejsca zakwaterowania. Sprawdź Interaktywny Kalendarz Lotów z Polski i dostosuj termin lotu pod wybrany dzień rozpoczęcia pobytu na Malcie. Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek, dlatego radzimy szukać lotów sobotnich lub niedzielnych.

ZOBACZ:  Przeloty na Maltę z Polski

POGODA NA MALCIE

Malta to wyspa położona w basenie Morza Śródziemnego znajdująca się w strefie klimatu śródziemnomorskiego. Na wyspie panuje wspaniała pogoda przez cały rok co potwierdza wiele rankingów. W zimę słońce świeci przez co najmniej 5 godzin, a latem nawet do 12 godzin. Dzięki temu sezon plażowy trwa od czerwca, aż do końca października, a słońce świeci tu ponad 300 dni w roku!

ZOBACZ: Klimat Malty

 

 

ATRAKCJE NA MALCIE – CZYLI CO ROBIĆ W WOLNYM CZASIE

Malta jest małą wyspą, dzięki czemu w łatwy sposób możesz się po niej przemieszczać za pośrednictwem komunikacji miejskiej. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w bliskiej odległości od Szkoły Językowej. Dostęp do morza z możliwością pływania, restauracje, bary, kawiarnie, centrum handlowe, ośrodki SPA i wiele więcej.

DODATKOWE AKTYWNOŚCI:

W bliskiej odległości spacerem od oferowanych przez nas hoteli znajdują się liczne atrakcje, całoroczne lub sezonowe:

AKTYWNOŚCI

   • Rowery miejskie (całodobowe)
   • Szkoły nurkowania
   • Sporty wodne, np. kajaki, rowery wodne (kwiecień – październik)
   • Żaglówki i łodzie
   • Beach Kluby z basenami i dyskotekami (czerwiec – wrzesień)

DOBRE SAMOPOCZUCIE

   • Studia Masażu
   • Fryzjer lub Barber
   • Salony urody
   • Salony SPA
   • Centrum handlowe & supermarkety
   • Malta National Aquarium – Qawra – pierwsze Akwarium na Malcie
   • Cafe del Mar w Qawra (obok Malta National Aquarium)

ZWIEDZANIE I CZAS WOLNY

   1. Mdina – Ciche Miasto – stolica Malty w okresie od starożytności do średniowiecza
   2. Wioska Popeye’a – park rozrywki, w którym nagrywany był film “Popeye”
   3. Marsaxlokk – tradycyjny targ rybny, który koniecznie trzeba odwiedzić w niedziele rano
   4. Prom ze Sliema do Valletta
   5. Hop On – Hop Off – dwupiętrowy angielski bus, umożliwiający zobaczenie najciekawsze miejsc na wyspie
   6. Stolica Malty – Valletta – najbardziej wysunięta na południe stolica Europy
   7. Blue Grotto – lazurowe jaskinie na południu wyspy, pełne pięknych widoków
   8. Paceville – tętniące życiem nocnym miasteczko z wieloma klubami i pubami. Wstęp do większości z nich jest darmowy
   9. Blue Lagoon na Comino – raj dla amatorów nurkowania, pływania, fotografowania czy spacerowania
   10. Dingli Cliffs – jedna z najwyższych części Malty, położona ponad 200 m n.p.m.
   11. Piękne piaszczyste plaże: Golden Bay, Mellieha Bay, Paradise Bay, Pretty Bay, Għajn Tuffieħa
   12. Siostrzana Wyspa Gozo – druga co do wielkości Wyspa Maltańska, popularna ze względu na piękną scenerię

co robić na Malcie?
Co robić na Malcie?

WYCIECZKI POZALEKCYJNE- PROGRAM FAKULTATYWNY

Popołudniami możesz skorzystać z szerokiej oferty zwiedzania wyspy i aktywności, oferowanej przez szkołę oraz w miejscu zakwaterowania. Przykładowe atrakcje dostępne podczas kursu języka angielskiego dla dorosłych na Malcie: Wycieczki-Program Fakultatywny dla Dorosłych

Pozalekcyjny Program Fakultatywny zmienia się cotygodniowo. Aktualny Program Fakultatywny organizowany przez szkołę językową NSTS otrzymasz po przyjeździe na Maltę, w trakcie pierwszego dnia kursu. Będzie on również dostępny na Tablicy Ogłoszeń w hallu Szkoły Językowej (patrz zdjęcie poniżej)

Młodzież w wieku 10-17 lat, biorąca udział w kursach języka angielskiego w pakiecie rodzinnym, ma możliwość wykupienia za ok. 65 EUR tygodniowo,dodatkowego Pakietu Aktywnościowego. Teen Activity Package pozwala nastolatkom dołączyć do grupy dzieci przebywających na wakacyjnych kursach językowych NSTS na Malcie, w ramach obozu letniego.

Program Fakultatywny Kursu Angielskiego dla Dorosłych, Clubu 50+ oraz nastolatków na Malcie jest opcjonalny i nie jest wliczony w cenę pakietu.

 

Przykładowy Program Fakultatywny

Krok 1: KALKULATOR CEN PAKIETÓW

W skład pakietu wchodzi wiele zmiennych. W zależności od zakwaterowania, miesiąca, ilości osób i opcji dodatkowych, ostateczna cena pakietu może się bardzo różnić. Nie chcemy marnować Twojego cennego czasu czekając na wycenę Twojego pakietu. Zrób natychmiastową wycenę korzystając z wybrnanego kalkulatora poniżej.

 

1. Kalkulator dla rezerwacji pojedynczych oraz osób chcących przyjechać na Maltę z osobą towarzyszącą, nie uczestniczącą w kursie językowym, ale z którą będzie dzielić pokój hotelowy lub studio z kuchnią.

 

2. Kalkulator dla rezerwacji podwójnych, gdzie dwie osoby biorą udział w wybranym kursie angielskiego dla dorosłych na Malcie.

 

3. Kalkulator dla rodzin z dzieckiem/dziećmi. Opcja w przygotowaniu. Dostępna od maja 2018.

CO ZAWIERA PAKIET?

CENA PAKIETU ZAWIERA
Wybrane zakwaterowanie
Wybrany kurs językowy
Wyżywienie zgodnie z wybranym zakwaterowaniem
Pomoce naukowe i szkolne
Wszystkie obowiązkowe opłaty szkolne i organizacyjne
Informator dotyczący pobytu na Malcie
Spotkanie z polskim reprezentantem Ready4Malta po przylocie na wyspę
Całodobową opiekę oferowaną przez szkołę językową NSTS (telefon alarmowy 24/7
NIEWLICZONE W CENĘ PAKIETU
Przelot
Opłata środowiskowa (ECO Tax) pobierana przez hotel przy zameldowaniu (od 20 czerwca 2016 roku każdy pełnoletni gość jest zobligowany do uiszczenia opłaty środowiskowej w wysokości 0.50€ za osobę za noc, płacąc w całości najwyżej 5€ za pobyt.)
Ceny w okresie Bożego Narodzenia, Sylwestra, Wielkanocy na zapytanie
OPCJONALNE DODATKI DO PAKIETU ALL-INCLUSIVE
Transport z/na lotnisko prywatnym transferem w cenie 49€
Healthy Food Pass – 45€ lub 79€
Konsultacja z polskojęzycznym dietetykiem i plan żywieniowy w cenie 39€
Dodatkowe Ubezpieczenie Podróżne
Wycieczki i aktywności poza programem treningowym

Krok 2: Zarezerwuj miejsce – wypełnij formularz kontaktowy

Aby dokonać rezerwacji Kurs Języka Angielskiego dla Dorosłych i Rodzin na Malcie prosimy o wypełnienie Formularza Rezerwacyjnego. Po wypełnieniu i wysłania Formularza Rezerwacji otrzymasz natychmiastowe potwierdzenie zapytania o rezerwację. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w przeciągu 24 godzin od otrzymania zapytania. Jeżeli nie otrzymałeś e-mail od Ready4Malta – sprawdź Folder Spam.

UWAGA! Wysłanie rezerwacji nie jest równoznaczne z potwierdzeniem dostępności miejsc.

 

Zapłać za wyjazd

To otrzymaniu przesłanego przez ciebie zapytania o rezerwację i potwierdzenia przez nas dostępności miejsca w wybranym przez ciebie terminie, zostaniesz przez nas poproszony o uiszczenie opłaty za wczasy językowe na Malcie. Na tym etapie wypełnij prześlemy Ci fakturę z danymi do transferu bankowego. Twoja rezerwacja Kursu Językowego  na Malcie zostanie potwierdzona w momencie zaksięgowania depozytu na koncie bankowym Ready4Malta.

 

Metody płatności

Akceptujemy płatność poprzez przelew bankowy. Klienci z Polski maja do wyboru płatność w PLN/EUR/USD/GBP na konto polskie lub w EUR na konto polskie bądź maltańskie. Dane do przelewu klient otrzyma w e-mailu potwierdzającym rezerwację. Z góry zaznaczamy, ze nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek dodatkowe opłaty manipulacyjne pobierane przez bank w momencie przelewu środków.

formularz rezerwacji 1 osobowej

formularz rezerwacji dla rodzin

Regulamin Przystąpienia do Kursu z Angielski-Malta.pl

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami dotyczącymi pakietu oraz przeczytaniem Regulamin Przystąpienia do Kursu. Jeśli masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi skontaktuj się z nami.

 

 

 

atrakcje-malty