0

Przed wylotem

 • Info Pack ze szczegółami pobytu na Malcie
1

Po przylocie

 • Prywatny transfer z lotniska
 • Spotkanie z naszym reprezentantem
2

Poniedziałek: 1 dzień kursu

 • 8:30 – 8:45 spotkanie zapozawcze w szkole NSTS
 • 8:45 – 9:30 test kwalifikacyjny
 • 9:30 – 10:15 zapoznanie z programem kursu oraz propozycje spędzania czasu wolengo
 • 10:15 – 10:45  przerwa
 • 10:45 – 12:15  przydział do grup i zapoznanie z nauczycielami
3-5

Wtorek - piątek: 1 tydzień kursu

 • Kontynuacja wybranego kursu języka angielskiego dla dorosłych i rodzin na Malcie
6-7

Sobota - niedziela: dni wolne

 • Zajęcia nie odbywają się w weekendy
8

Wylot

 • Prywatny transfer na lotnisko 2,5 godz. przed planowym wylotem do Polski

SZCZEGÓŁOWY PLAN POBYTU NA MALCIE

Przed Przylotem

Na kilka dni przed przylotem na Maltę otrzymasz od nas e-mail z Info Pack zawierający informacje w języku polskim. Znajdziesz w nim szczegóły dotyczące Twojego pobytu na wyspie i przebiegu kursu językowego dla dorosłych, pomocne wskazówki oraz numery kontaktowe.

 

Przyjazd na Maltę

Nasz kierowca odbierze Cię z lotniska i zawiezie do wybranego przez Ciebie miejsca zakwaterowania. W tym samym dniu (lub najpóźniej na drugi dzień – w zależności od godziny przylotu) spotka się z Tobą polski przedstawiciel Ready4Malta, który opowie szczegółowo o przebiegu kolejnych dni, pokaże szkołę językową, w której będą odbywać się zajęcia, zapozna Cię z oferta dodatkowych atrakcji oraz udzieli wskazówek dotyczących Twojego pobytu na Malcie.

 

Pierwszy dzień zajęć

Kursy zaczynają się w poniedziałki o godzinie 8:30 w szkole językowej NSTS w Gzirze. O godzinie 8:45 rozpoczyna się 45-minutowy test, który pomoże określić Twój obecny poziom znajomości języka angielskiego. Na tej podstawie zostaniesz przypisany do odpowiedniej grupy językowej.

Od godziny 10:15 do 10:45 trwa przerwa między zajęciami. Szkoła językowa NSTS znajduje się w tradycyjnym, jasnym i przestrzennym maltańskim domu, z własnym ogrodem cytrusowym. Jest w nim kawiarenka, biblioteka i strefa odpoczynku. Na terenie całej szkoły możliwy jest dostęp do bezpłatnego wi-fi. Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych, a zimą w ogrzewanych salach, wyposażonych w pomoce naukowe.

Po przerwie, o godzinie 10:45 rozpoczniesz zajęcia, poznasz swojego nauczyciela oraz innych członków Twojej grupy. Zapoznasz się z planem na kolejne dni oraz dostaniesz na własność książkę, z której będziesz korzystać podczas zajęć. Polecamy zabrać ze sobą własne notesy i przybory do pisania.

 

Kolejne dni kursu

Wszystkie dni kursu języka angielskiego w szkole NSTS odbywają się w godzinach porannych od poniedziałku do piątku. Wyjątkowo w sezonie letnim grupy mogą mieć również zajęcia w godzinach popołudniowych.

Godziny zajęć:

 • 8:45 – 10:15 pierwsza część (moduł 1, 2)
 • 10:15 – 10:45 przerwa
 • 10:45 – 12:15 druga część (moduł 3, 4)

Forma zajęć jest urozmaicona, zmienna, dostosowana do poziomu i wieku kursantów. Jest to nauka gramatyki i słownictwa w mowie oraz piśmie, która oparta jest na angielskim systemie edukacji. Wykwalifikowany nauczyciel dostosowuje tematykę lekcji do zainteresowań oraz możliwości grupy tak, aby była interesująca, aktualna i użyteczna.

 

Czas wolny:

Popołudniami możesz skorzystać z szerokiej oferty zwiedzania wyspy i aktywności, które oferujeszkoła oraz hotel, w którym jesteś zakwaterowany. Dodatkowe atrakcje dostępne podczas kursu języka angielskiego dla dorosłych na Malcie w 2017 roku znajdziesz TUTAJ

 

W nagłym wypadku:

W przypadku jakichkolwiek problemów podczas kursu, całodobowo jest dostępny reprezentant szkoły NSTS, pod numerem telefonu dostępnym w Info Packu. Pod telefonem oraz e-mailem dostępny jest również polskojęzyczny reprezentant Ready4Malta.

 

Dzień Wylotu

Wymeldowanie z hotelu jest w godzinach 10:00 – 11:00 rano. Jeśli Twój wylot jest później możesz zapytać w recepcji o możliwość bezpłatnego „late check-out”, czyli późniejszego bezpłatnego wymeldowania z pokoju). Nasz kierowca będzie czekał na Ciebie w ustalonym wcześniej miejscu na 2,5 godziny przed wylotem.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z pobytem na kursie języka angielsko na Malcie służymy pomocą e-mailowo lub telefonicznie.