Kurs Angielskiego na Malcie dla Rodzin z dzieckiem

Program stworzony dla rodziców, którzy chcieliby chcieliby uczestniczyć w wybranym przez siebie kursie angielskiego, zapewniając w tym samym czasie dodatkowe lekcje języka angielskiego swojemu dzecku lub dzieciom.

Zajęcia dla rodzin z dziećmi odbywają się w godzinach porannych, dając mnóstwo wolnego czasu na zwiedzanie Malty po zakończeniu lekcji.

KURSY DLA DOROSŁYCH

 

Rodzic ma do wyboru jeden z 2 kursów, 20-godzinnych, grupowych w standardowej cenie:

  • Intensywny Kurs Języka Angielskiego – 175 EUR, tygodniowo
  • Angielski Biznesowy – 245 EUR, tygodniowo

W czasie porannych zajęć rodzic studiuje w grupie z innymi dorosłymi, podczas gdy dziecko:

  • od lat 3 do 5 lat przebywa w angielskojęzycznym przedszkolu pod opieką wykwalifikowanego opiekuna w towarzystwie dzieci w podobnym wieku.
  • od 5 a 10 roku życia kierowane są na prywatne lekcje angielskiego z młodym nauczycielem, który skupia się wyłącznie na potrzebach językowych Twojego dziecka
  • starsze dzieci i młodzież od 11 do 16 lat zapraszamy na kursy letnie (18.06-24.08), dające możliwość dołączenia do grupy młodszych nastolatków, przyjeżdżających na Maltę z całego świata i biorących udział w młodzieżowych obozach językowych.

CENNIK KURSÓW ANGIELSKIEGO DLA DZIECI NA MALCIE ( EURO)

3-5 lat, angielski w przedszkolu, 300 EUR za dziecko (pon.-pt.)
5-10 lat, prywatne lekcje angielskiego, 300 EUR za dziecko (pon.-pt.)
10-13 lat, angielski w grupach dla nastolatków, 175 EUR za dziecko (pon.-pt.). Kurs dostępny od 18 czerwca do 24 sierpnia